Мъж нанася удари на баба със сатър, не искала да каже къде са парите й
26.04.2012 14:21; 24 часа онлайн; 2043; 8;
Задържаха криминално проявен, осъждан за кражби мъж, пребил възрастна жена, която не пожелала да каже къде държи парите в дома си, съобщиха от Областната дирекция на МВР във Велико Търново.
Престъплението е извършено в Свищов на 1 януари тази година. Около 21:30 часа 41-годишният Ч. М. от Белене с качулка на главата е проникнал в жилището на 78-годишна жена от село Деляновци, взел е от стаята й сатър, с който й нанесъл множество удари в областта на гърдите и крайниците.
Мъжът искал от жената да му каже къде държи парите от животните, които отглежда и продава, за което имал предварителна информация.
След като не получил отговор, нападателят й я завързал за леглото, като продължил да й нанася удари. Малко по-късно напуснал жилището и взел със себе си 5 лева, които били оставени в същата стая.
След проведени няколкомесечни разследвания по случая криминалисти са установили извършителя на престъплението. В хода на разследването е проведен следствен експеримент, доказващ съпричастността му. Наложена му е мярка за неотклонение "подписка". Работата по случая продължава.
Вижте новия сайт на "24 часа".
Пазарувай в MediaMall.bg - книги, музика, филми и абонаменти

Канадски астронавт пее Space Oddity в космоса (видео)

Христо Григоров отново е преизбран за председател на БЧК

Д-р Валентин Диков - хирург "три в едно" се върна от Германия, но чиновници не признават дипломите му

Марио Варгас Льоса: Интелектуалците са слепи в политиката

22-годишен е най-младият депутат, който влиза в парламента

Петима са задържани за разпространение на дизайнерска дрога (видео)

























Коментари 8
Сортирай по:-1
1
0
0
0
0
0
0
Добави коментар
Добави коментар