Сортирай по:

Добави коментар

аватар

Ивет Лалова: Дадох всичко от себе си на този финал, бягах от душа и сърце

Ивет Лалова се завърна от Световното първенство по лека атлетика в Пекин след успешното си представяне и достигане до финал на 200 метра. След като преди четири години зае седмо място на 100 метра по

Шарапова отказа US Open

Мария Шарапова отказа участие в откритото по тенис на САЩ, защото не е възстановена от контузия в крака. "Направих всичко възможно да бъда готова, но нямах достатъчно време.

Виж как българин не поздрави българин за световна титла (ВИДЕО)

До ситуация, която може да заслужи много силни определения, но със сигурност тотално не е спортсменска се стигна на световното първенство по летен биатлон в Румъния.

Тираж 70 на Българския спортен тотализатор

"6 от 49" (6, 9, 12, 23, 29, 37) I гр. (6) - няма II гр. (5) - 18 по 1763,10 лв. III гр. (4) - 977 по 32,50 лв. IV гр. (3) - 15 407 по 2,90 лв. Джакпот - 1 904 575,42 лв.

Словак печели етап от обиколката

Словакът Патрик Тибор спечели първия етап от колоездачната обиколка на България. Състезателят на "Дукла" (Тренчин) финишира първи с време 2:40,49 часа в етапа от Нова Загора до Пловдив с дължина 124

"Каталунците" (Кирчево) летят за Барселона със Стоичков

Железният Трифон Иванов им връчи купата "Каталунците" /Кирчево/ се доказаха като най-добрия отбор от приятели в България и вдигнаха националната Kamenitza Фен Купа 2015.

Атлетите ни 44-и в света, Кения №1 по медали в Пекин

България раздели 44-о място в крайното класиране по точки на световното първенство по лека атлетика в Пекин. С четвъртото място на Габриела Петрова и седмото на Ивет Лалова събрахме 7,