A+ | A-

Спаска се страхува за живота си, плашили я полицаи

Публикувана: Понеделник, 22-ри Февруари 2010, автор(и): 24 Часа; прочитания: 731; коментари: 3
Спаска се страхува за живота си, плашили я полицаи

СПАСКА МИТРОВА

Македонски полицаи са заплашили Спаска Митрова вчера около 11 ч в къщата й в гр. Гевгели.

“Отвън бяха 11 полицаи. Поисках им документи и легитимация, но те не ми показаха нищо", разказа Спаска, която е с българско гражданство. “Веднага да си отиваш в България, щом си българка. По време на делото ти в сряда да не виждаме нито една българска кола или българин", крещели униформените.

Митрова лежа повече от два месеца в затвора в Идризово, защото не разрешавала на бившия си съпруг Воислав Савич да се среща с детето им. В момента Савич води дело за родителски права. Последното заседание е в сряда.

Вчера Спаска излизала из града и забелязала, че същите 11 полицаи непрекъснато вървят след нея.

“Страхувам се за живота си, тук няма сигурност и за мен, и за моето семейство", допълни тя. В петък за първи път Митрова успяла да види дъщеря си Сузана, която й бе отнета в края на юли. В социалния център бащата Воислав довел малката, която навърши 3 г.

“Сузана не ме искаше. Аз направо я взех против нейната воля. Бягаше и казваше, че не ме иска, а обича само баща си", разказва през сълзи Спаска. На тази сцена бащата Воислав и трите социални работнички се смеели и обиждали Спаска. Малката е била в дома на майка си от 10 до 15 ч. През цялото време отказвала майка й да я прегърне и непрекъснато повтаряла: “Леля ми е моята майка."

Когато Спаска върнала детето на баща му, малката бързо избягала и се скрила зад гърба на Воислав. Сузана си мисли, че съм я изоставила и не я искам. Страхува се от мен, защото Воислав системно е настройвал детето срещу мен, твърди Спаска. Пред съда в Гевгели на последното дело той гордо заявил, че Сузана вече няма нужда от майка. (24часа)

Некоректен коментар Събота, 13-ти Март 2010

АТИЛА БЪЛГАРСКИ: До тоя дето ни се мола от Лондон- ти си мижитурски сръбски интересчия, каквито сте всички сърби. Живял си във Вардарска Македония изпратен от сръбската ти държавица. Викал си и викаш за Сърбия, но това не те спира да вземеш БЪЛГАРСКИ ПАСПОРТ, благодарение на македонския си такъв, за да ходиш по белия Свят. Ние БЪЛГАРИТЕ много добре знаем каква фашизоидна сръбска милиция имате!!! Много те моля, не давай мнение за Госпожа Спаска Митрова, ами си трай и стани БЪЛГАРИН по дух!!!

Некоректен коментар Вторник, 23-ти Февруари 2010

ZeroOne: Нищо ново под слънцето, да си българин в Македония може или ако си мъртъв или ще те изкарат луд.От 60 години е така, като сметнем и прякото сръбско управление стават 90 години антибългарски терор.Българската държава в лицето на Външно министерство както винаги спи юнашки сън и няма сила която да събуди тая мизерна българска държавица, която освен да смуче данъци от нас, нещо да е направила за някой българин?Тук в България, какво да говорим за Македония!Бедната женица тормозена от тия изроди-еничари които не знаят нито какви са , нито откъде са , нито защо изобщо са на тоя свят.Ще се сетят за България, когато им опре албанското яйце на задника, ама ще е късно! Иван Михайлов го е казал най-добре: Македония ако не е българска, огън да я гори!

Некоректен коментар Вторник, 23-ти Февруари 2010

deyan: zdravo, jas sum Makedonec so Bugarski pasaport kako i mnogu drugi Makedonci. Rabota i zivea v London blagodarenie na Bg pasporta. Za Spaska 9 neinite problemi e smesno da se pise...11 policai??? Molam vi se. Nesto ne e vo red so taa zena.Pozdrav do site

Роми: Момите ходеха при австрийци. Сега децата са бели 02.09.2010

Роми: Момите ходеха при австрийци. Сега децата са бели

» прочети повече
Бойко на “ти” с БСП: Масларова, дъвчеш! 02.09.2010

Бойко на “ти” с БСП: Масларова, дъвчеш!

» прочети повече
Жената на Краси Радков водеща в "Пирин Фолк" 02.09.2010

Жената на Краси Радков водеща в "Пирин Фолк"

» прочети повече
Оставят малките градове без рейс до София 02.09.2010

Оставят малките градове без рейс до София

» прочети повече
Божидар Димитров: Искам прошка от Бойко, стига вече 02.09.2010

Божидар Димитров: Искам прошка от Бойко, стига вече

» прочети повече
Нека мъжът да ви гони, докато го хванете 02.09.2010

Нека мъжът да ви гони, докато го хванете

» прочети повече
Травеститът Пеньо влезе в световния печат 02.09.2010

Травеститът Пеньо влезе в световния печат

» прочети повече
Болен от рак купил 17 фирми с дългове 02.09.2010

Болен от рак купил 17 фирми с дългове

» прочети повече
Медицинска сестра отряза палеца на дете 02.09.2010

Медицинска сестра отряза палеца на дете

» прочети повече
Спаска ще съди лидер на ГЕРБ за уволнение 02.09.2010

Спаска ще съди лидер на ГЕРБ за уволнение

» прочети повече
Кой ще повтори гола на Гунди (видео) 02.09.2010

Кой ще повтори гола на Гунди (видео)

» прочети повече
Наш кадър разпитва Младенов на английски (видео) 02.09.2010

Наш кадър разпитва Младенов на английски (видео)

» прочети повече
1 2 3