62-годишна българка е арестувана за жестокото убийство на 66-годишния гръцки бизнесмен Василис Мораитис в Атина. Той е бил намерен мъртъв с вързани ръце и крака в апартамента си в атинския квартал Неос Космос на 15 декември 2009 г., съобщават от полицията.
Задържаната, чието име не се съобщава, е поддържала бизнес отношения с жертвата, от когото трябвало да купи машини за производство на вафли. Според следстивето извършителите на мократа поръчка са 28-годишният й син, 30-годишната й дъщеря, и още двама българи - 30-годишен мъж и 19-годишно момиче, които все още не са заловени.
Следите по убийството започнали да се разкриват, когато бизнесдамата била арестувана в квартал Елинико в опит да осребри в банков клон чек, откраднат от съучастниците й от дома на убития. (24часа)



















Няма коментари за тази статия.