19:00 часа „Левски" - „Черноморец" по Ринг БГ

22:00 часа Франция - Румъния по „Евроспорт"

00:30 часа „Сантос" - „Атлетико Паранензе" по "Евроком"

Коментари 0

Сортирай по:

Добави коментар

Нойер остана без гадже, “Байерн” - без Ариен Робен

Вратарят на “Байерн” и световния шампион Германия Мануел Нойер изненадващо се раздели с приятелката си Катрин Гилх. Това разкриха близки на двамата.

Шеф на "Локо" (Сф) нападна рефер: Да ни свирят мъже, не жени

Изпълнителният директор на “Локо” (Сф) Георги Марков нападна съдията Станислав Ставров, който свири при загубата с 2:4 от “Литекс” в Ловеч. Бившият национал имаше претенции най-вече за спестения

ЦСКА победи Левски с 3:0

ЦСКА победи Левски с 3:0 в дербито от тринадесетия кръг на "А група". Срещата се състоя на стадион "Васил Левски" пред близо 8 000 зрители.  Първото попадение бе на Тони Силва в 22-рата минута.

"Уест Хем" удари с чук шампиона "Сити"

"Уест Хем" изненадващо победи "Манчестър Сити" с 2:1 в първия мач от 9-ия кръг на Висшата лига. Головете за домакините вкараха Морган Амалфитано и Диафра Сако,

ЦСКА води на "Левски" 2:0 след първото полувреме

ЦСКА води на "Левски" с 2:0 след края на първото полувреме. "Сините" започнаха добре мача и още в 5-а минута можеха да вкарат, но удар на Луис Педро бе спасен от Якоб Дивиш.

Виж съставите на "Левски" и ЦСКА

Станаха ясни съставите на "Левски" и ЦСКА за вечното дерби от 16:00 часа. Георги Иванов-Гонзо залага на следните 11. На вратата застава Пламен Илиев, а пред него в защита от ляво на дясно Веселин