Лекуват с игли и ток национал в Китай

При китайския специалист, който лекува с традиционната местна медицина с игли и токови процедури в момента се възстановява националът Емил Гъргоров. Футболистът на втородивизионния “Шъдзяджуан Йончен”, който е воден от Ясен Петров, има травма в прасеца, заради която бе сменен принудително в последния мач.

Трима съдии лишиха Георги Миланов от гол №1 в европейските турнири

Освен с болезнената загуба с 1:5 на неговия ЦСКА (Москва) националът Георги Миланов ще запомни гостуването на “Рома” в Шампионската лига и с лишаването си от първи гол в евротурнирите. В края на мача, когато резултатът вече бе оформен, българинът с мощен шут от границата на наказателното поле прати топката в напречната греда на домакините.

УЕФА отвори сектор "А" за "Лудогорец" - "Реал", запорира само 1950 места във "В"

Сектор “А” на Националния стадион “Васил Левски” ще бъде отворен от УЕФА за мача на “Лудогоец" срещу “Реал” (Мадрид) от Шампионската лига след жалбата на разградчани. Те приемат носителя на трофея на 1 октомври в първия си домакински мач в турнира. УЕФА наказа българския клуб със затваряне на централната трибуна за двубоя с испанския гранд заради

Срещу "Лудогорец" "Ливърпул" за първи път спечели след 90-ата мин мач от Шампионската лига

За “Ливърпул” мачът срещу “Лудогорец” бе под номер 83 в Шампионската лига. Английският гранд, който е носител на трофея от 2005 г., обаче досега нито веднъж не бе стигал до победа в добавеното време. За съжаление на българския първенец това стана точно срещу него. Капитанът Стивън Джерард донесе успеха на домакините с попадение от дузпа в 93-ата

Дани Абало посвети гола срещу "Ливърпул" на брата на треньора Хавиер

Момчето, на което Дани Абало посвети фамозния си гол на “Анфийлд”, е братът на кондиционния треньор на “Лудогорец” Хавиер. “Дойде да ни гледа от Испания. Той е в инвалидна количка и знаех, че се накефи от моя жест. Не мога да кажа още дали това е най-великото попадение в кариерата ми, може би е така”, каза за “24 часа” Дани.

Шок за Иван Иванов с втора операция, аут е най-малко за още 6 месеца

Каръкът на национала Иван Иванов с контузията на коляното продължава и заради това се очертава защитникът да не играе футбол над 15 месеца. От швейцарския му клуб “Базел” съобщиха чрез официалния си сайт, че в понеделник централният бранител е бил опериран. При интервенцията лекарите са реконструирали предната кръстна връзка на дясното

Балъков прати талант при лекаря на “Щутгарт”

Tреньорът на “Литекс” Красимир Балъков използва контактите си в “Щутгарт” заради честите травми на талантливия нападател на “Литекс” Кирил Десподов, научи “24 часа”. Героят от световното в САЩ преди 20 г., който е легенда на “швабите”, прати младока в Германия за десетина дни. Там с помощта на клубния лекар на немския тим доктор Раймонд Бест на

Жалко! “Лудогорец” на косъм от първа точка за България в Шампионската лига (Снимки + видео)

“Лудогорец” остана на минута от велик резултат и първа историческа точка за български отбор в Шампионската лига! Игра храбро, но падна 1:2 от “Ливърпул” на “Анфийлд” с гол от съдийска дузпа в 93-ата мин секунди преди да изтекат 4-те мин продължение. “Българи, юнаци”, че и станалите популярни скандирания “Моци, Моци” огласяха “Анфийлд”.

Майсторски пас на Бербатов носи победа за “Монако”

Майсторска асистенция на Димитър Бербатов донесе победата на “Монако” с 1:0 над бившия му тим “Байер” (Л) при завръщането на “монегаските” в Шампионската лига. В 61-ата мин българският нападател чукна съвсем леко топката с глава, но достатъчно, за да изведе Жоао Моутиньо срещу вратаря на гостите от Германия Лено.

“Реал” (М) торпилира “Базел” и първи стигна 1000 гола в Европа

Актуалният носител на трофея в Шампионската лига “Реал” (М) торпилира с 5:1 “Базел” на “Сантяго Бернабеу” в другия мач от групата на “Лудогорец”. През първото полувреме в рамките на 23 мин се стигна до наказателна акция срещу швейцарските гости. Първо техният бранител Сухи си отбеляза автогол в 14-ата мин.

"Лудогорец" падна на "Анфийлд" след уникална драма

"Лудогорец" започна достойно участието си в групите на Шампионската лига. Разградчани изпуснаха драматично да си тръгнат с точка и 500 000 евро от митичния стадион "Анфийлд", където "Ливърпул" ги победи 2:1 с гол от дузпа на Стивън Джерард в 93-ата минута. 60 секунди по-рано Дани Абало изравни 1:1 и накара публиката да замлъкне.

"Ливърпул" поведе на "Лудогорец"

Петкратният европейски шампион "Ливърпул" имаше нужда от 82 минути, за да вкара гол срещу абсолютгния дебютант "Лудогорец" на митичния си стадион "Анфийлд". За 1:0 се разписа Марио Балотели, който използва неразбирателство между централните защитници на българския първенец. "Лудогорец" изигра прилично първо полувреме на митичния стадион "Анфийлд"

"Лудогорец" удържа равен срещу "Ливърпул" на полувремето

"Лудогорец" изигра прилично първо полувреме на митичния стадион "Анфийлд" и играчите му се прибраха на почивката при нулево равенство срещу петкратния европейски първенец "Ливърпул". Мачът е от първия кръг в група "В", където са още "Реал" (Мадрид) и "Базел". На стадион "Сантяго Бернабеу" в испанската столица резултатът е 4:1 за домакините след

Виж съставите на "Ливърпул" и "Лудогорец"

Час преди началото на първия мач на българския първенец "Лудогорец" в групите на Шампионската лига - срещу "Ливърпул" на "Анфийлд Роуд", станаха ясни съставите на двата отбора. "Ливърпул": Миньоле, Манкийо, Ловрен, Сако, Морено, Джерард, Хендерсън, Лалана, Коутиньо, Стърлинг, Балотели. "Лудогорец": Борян, Кайсара, Моци, А.

Георги Пеев носи победа на “Амкар” (ВИДЕО)

Георги Пеев донесе важни 3 т. на “Амкар” в местното дерби срещу гостите от “Урал” (Екатеринбург) с победен гол за 2:1. В Перм домакините откриха чрез Дзахов в 5-ата мин. Смолов от “Урал” изравни 7 мин по-късно. В 32-ата мин Киреев прехвърли вратаря Заболотни, топката срещна напречната гредата, а притичалият Пеев я вкара в мрежата.

“Локо” (Сф) “надплува” адаша от Пловдив с 2:0 за ЧРД на Гигов в аванс

На превърнатия в тресавище от проливния дъжд терен в “Надежда” “Локо” (Сф) “надплува” адаша си от Пловдив и го победи заслужено с 2:0. Обилният валеж започна малко след началото на мача и много бързо започнаха нелепите и предизвикващи смях ситуации заради образувалите се локви на терена. Домакините се адаптираха по-добре към условията и откриха

Сексскандал с масажистка на 41 г. в швейцарски отбор

Масажистка на 41 г. бе уволнена от швейцарския 5-дивизионен “Ленцбург”. Причината е скандален видеоклип от партито в края на миналия сезон за спечелване на промоция. При напускането на клуба посред нощ отборът се събрал в кръг на паркинга, а по средата бил вкаран футболист на 20 г. Той си свалил панталоните.

Национал с гол и шина на врата след брутален удар в Китай

Национал бе ударен много грубо и пострада, а друг също бе сменен принудително в мач от китайската II лига. Подалият за първия гол при победата с 2:1 над Азербайджан в Баку Георги Илиев и Емил Гъргоров започнаха титуляри за водения от Ясен Петров “Шъдзяджуан Йончен” при домакинската победа с 2:1 над “Гуандонг”.

Тимът на Марадона открил за футбола новия вратар на "Лудогорец" Милан Борян

Новият вратар на “Лудогорец” е роден в Книн на територията на днешна Хърватия. Родителите му са сърби - Миряна и Бошко. Татко му също е бил вратар. През 2000 г. семейството бяга от войната в Белград, където започва кариерата си в “Раднички”. След това заминават за Канада и се установяват в малкия град Хамилтън, провинция Онтарио. Там е забелязан от

"Лудогорец" се отказа от испански вратар, взе канадец

26-годишният испанец Фелипе Рамос Санчес, който има мачове за юношеския национален отбор на Испания, е бил вариант за вратар на “Лудогорец”. Ръководството на разградчани обаче привлече по спешност вратаря на Канада Милан Борян, който през Румъния вече акостира в София. Борян ще бъде картотекиран за Шампионската лига на мястото на Иван Чворович. Сър