Андрианантенайна от Антананариво с 2 гола за ЦСКА за 3:0 над „Ботев“ (Вр)

Анисе Абел Андрианантенайна вкара първите си два гола за ЦСКА. Снимка Архив

С трима нови в състава си - Пакурар, Сержиньо и резервата Тасио ЦСКА очаквано надделя с 3:0 над абсолютния аутсайдер „Ботев" (Вр) в мач от петия кръг на „А" група. Това бе петата поредна загуба за врачани.

Първите си два гола за своя нов клуб вкара мадагаскарецът с непроизносимото име Анисе Абел Андрианатенайна, за когото "червените" водиха истинска война с предишния му клуб "Черноморец". В 26-ата минута той бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение срещу левия бранител Нилсон.

В 62-ата минута Сержиньо центрира в наказателното поле на гостите, след което Анисе засече топката с глава и я прати във вратата на Михаил Иванов.

Девет минути преди края диагонален удар на Антон Карачанаков прати топката под гредата и тя влезе във вратата на врачани за 3:0.

В останалите срещи от съботната програма на кръга в „А" група „Славия" победи с 3:0 като гост приятната изненада на сезона „Пирин" (Гоце Делчев), „Черно море" и „Ботев" (Пд) завършиха 0:0, а „Монтана" записа първа победа в първенството - 1:0 над гостуващия „Черноморец".

Очаквайте подробности!

Aкцията „Ако ти е студено, ме вземи” набира все повече последователи. Хора оставят зимни якета в различни градове в помощ на нуждаещи се от топли дрехи през студените месеци. Инициативата стартира в София и съседна Турция като у нас много хора оставят зимни якета и палта по дърветата на бул. Витошка.

Евелин Банев-Брендо е продал бутиковия си хотел "Ле Фльор", показа проверка на "България Днес". Срещу 4 559 691 лв., платени в брой, фирма на столични счетоводители се сдобива със седеметажната сграда на столичния бул. "Витоша", известна като перла в короната на Брендо. Впечатляващата сума постъпва по сметките на офшорка,

С мощен звяр лети по столичните булеварди Стефан на Гала, видя "България Днес". След като поседя в къщата на Биг Брадър, половинката на ТВ-водещата фучи и изпреварва колите с тузарски джип БМВ, чиито данък и застраховка "Гражданска отговорност" със сигурност ще надскочат една минимална работна заплата. Лек път, Стефане и внимателно по пътищата!