Младежкият ни национал Едисон Йорданов дебютира за първия тим на "Борусия" (Д)

https://www.24chasa.bg/Article/2905005 Младежкият ни национал Едисон Йорданов дебютира за първия тим на "Борусия" (Д) Младежкият ни национал Едисон Йорданов дебютира за първия тим на "Борусия" (Д) www.24chasa.bg
Едисон Йорданов

Младежкият национал на България Едисон Йорданов записа дебют за първия състав на "Борусия" (Дортмунд).

20-годишният офанзивен халф бе пуснат от треньора Юрген Клоп в 70-ата мин на контролата срещу белгийския "Стандард" (Лиеж), играна в Испания, където двата отбора са на лагер. Едисон смени Кевин Гроскройц, когато крайният резултат 2:0 за германския гранд вече бе оформен.

За първата победа на "Борусия" за 2014-а точни бяха Обамеянг (8) и Хофман (58).
Йорданов, който е част от втория тим на "Борусия", бе взет от Клоп на лагера в Ла Манга заедно с още няколко момчета от него.

Бащата на Едисон е българин, а майката - германка. Миналата година той избра да играе за нашия младежки национален тим.

Пазарувай в MediaMall.bg - книги, музика, филми и абонаменти

Италианка е новата на Роналдо

Роналдо с ново гадже на вечеря. Това пише към снимка на европейския шампион с Португалия и “Реал” (М) нападател с атрактивна дама в заведение. Тя е публикувана в профила във фейсбук на сина му

Втора лига с 16 отбора, започва на 7 август

16 отбора ще участват във второто ниво на българския футбол, което вече се нарича Втора професионална лига. Това бе решено на среща в БФС. От миналия сезон на “Б” група продължават “Поморие”,

“Селтик” измъкна 1:1 от Мъри и "Астана" в Казахстан (ВИДЕО)

Шотландският гранд “Селтик” измъкна удобния турнирен резултат 1:1 при гостуването си на водения от Станимир Стоилов “Астана” в първа среща от III квалификационен кръг за влизане в групите на

Учредяват приз за най-добър защитник на името на Трифон Иванов

Първият детски футболен турнир в памет на бившия национален защитник Трифон Иванов започна вчера във Велико Търново. Отборите са разделени в две предварителни групи.