"Б" група

https://www.24chasa.bg/sport/article/4880482 www.24chasa.bg

I-ви кръг:

Литекс (Ловеч) - Струмска слава (Радомир)
Локомотив (Горна Оряховица) - Поморие (Поморие)
Царско село (София) - Несебър (Несебър)
Созопол (Созопол) - Черноморец (Балчик)
Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик (Бургас)
Лудогорец (Разград) - Локомотив (София)
Ботев (Враца) - Марица (Пловдив)
Оборище (Панагюрище) - Монтана (Монтана)

II-ри кръг:

Струмска слава (Радомир) - Монтана (Монтана)
Марица (Пловдив) - Оборище (Панагюрище)
Локомотив (София) - Ботев (Враца)
Нефтохимик (Бургас) - Лудогорец (Разград)
Черноморец (Балчик) - Ботев (Гълъбово)
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)
Поморие (Поморие) - Царско село (София)
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)

III-ти кръг:

Локомотив (Горна Оряховица) - Струмска слава (Радомир)
Царско село (София) - Литекс (Ловеч)
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)
Ботев (Гълъбово) - Несебър (Несебър)
Лудогорец (Разград) - Черноморец (Балчик)
Ботев (Враца) - Нефтохимик (Бургас)
Оборище (Панагюрище) - Локомотив (София)
Монтана (Монтана) - Марица (Пловдив)

IV-ти кръг:

Струмска слава (Радомир) - Марица (Пловдив)
Локомотив (София) - Монтана (Монтана)
Нефтохимик (Бургас) - Оборище (Панагюрище)
Черноморец (Балчик) - Ботев (Враца)
Несебър (Несебър) - Лудогорец (Разград)
Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово)
Литекс (Ловеч) - Созопол (Созопол)
Локомотив (Горна Оряховица) - Царско село (София)

V-и кръг:

Царско село (София) - Струмска слава (Радомир)
Созопол (Созопол) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Гълъбово) - Литекс (Ловеч)
Лудогорец (Разград) - Поморие (Поморие)
Ботев (Враца) - Несебър (Несебър)
Оборище (Панагюрище) - Черноморец (Балчик)
Монтана (Монтана) - Нефтохимик (Бургас)
Марица (Пловдив) - Локомотив (София)

VI-и кръг:

Струмска слава (Радомир) - Локомотив (София)
Нефтохимик (Бургас) - Марица (Пловдив)
Черноморец (Балчик) - Монтана (Монтана)
Несебър (Несебър) - Оборище (Панагюрище)
Поморие (Поморие) - Ботев (Враца)
Литекс (Ловеч) - Лудогорец (Разград)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово)
Царско село (София) - Созопол (Созопол)

VII-ми кръг:

Созопол (Созопол) - Струмска слава (Радомир)
Ботев (Гълъбово) - Царско село (София)
Лудогорец (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)
Оборище (Панагюрище) - Поморие (Поморие)
Монтана (Монтана) - Несебър (Несебър)
Марица (Пловдив) - Черноморец (Балчик)
Локомотив (София) - Нефтохимик (Бургас)

VIII- ми кръг:

Струмска слава (Радомир) - Нефтохимик (Бургас)
Черноморец (Балчик) - Локомотив (София)
Несебър (Несебър) - Марица (Пловдив)
Поморие (Поморие) - Монтана (Монтана)
Литекс (Ловеч) - Оборище (Панагюрище)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)
Царско село (София) - Лудогорец (Разград)
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)

IX-и кръг:

Ботев (Гълъбово) - Струмска слава (Радомир)
Лудогорец 2 (Разград) - Созопол (Созопол)
Ботев (Враца) - Царско село (София)
Оборище (Панагюрище) - Локомотив (Горна Оряховица)
Монтана (Монтана) - Литекс (Ловеч)
Марица (Пловдив) - Поморие (Поморие)
Локомотив (София) - Несебър (Несебър)
Нефтохимик (Бургас) - Черноморец (Балчик)

X-и кръг:

Струмска слава 1927 (Радомир) - Черноморец (Балчик)
Несебър (Несебър) - Нефтохимик (Бургас)
Поморие (Поморие) - Локомотив (София)
Литекс (Ловеч) - Марица (Пловдив)
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана (Монтана)
Царско село (София) - Оборище (Панагюрище)
Созопол (Созопол) - Ботев (Враца)
Ботев (Гълъбово) - Лудогорец 2 (Разград)

XI-и кръг:

Лудогорец 2 (Разград) - Струмска слава (Радомир)
Ботев (Враца) - Ботев (Гълъбово)
Оборище (Панагюрище) - Созопол (Созопол)
Монтана (Монтана) - Царско село (София)
Марица (Пловдив) - Локомотив (Горна Оряховица)
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)
Нефтохимик (Бургас) - Поморие (Поморие)
Черноморец (Балчик) - Несебър (Несебър)

XII-и кръг:

Струмска слава (Радомир) - Несебър (Несебър)
Поморие (Поморие) - Черноморец (Балчик)
Литекс (Ловеч) - Нефтохимик (Бургас)
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (София)
Царско село (София) - Марица (Пловдив)
Созопол (Созопол) - Монтана (Монтана)
Ботев (Гълъбово) - Оборище (Панагюрище)
Лудогорец 2 (Разград) - Ботев (Враца)

XIII-и кръг:

Ботев (Враца) - Струмска слава (Радомир)
Оборище (Панагюрище) - Лудогорец 2 (Разград)
Монтана (Монтана) - Ботев (Гълъбово)
Марица (Пловдив) - Созопол (Созопол)
Локомотив (София) - Царско село (София)
Нефтохимик (Бургас) - Локомотив (Горна Оряховица)
Черноморец (Балчик) - Литекс (Ловеч)
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)

XIV-и кръг:

Струмска слава (Радомир) - Поморие (Поморие)
Литекс (Ловеч) - Несебър (Несебър)
Локомотив (Горна Оряховица) - Черноморец (Балчик)
Царско село (София) - Нефтохимик (Бургас)
Созопол (Созопол) - Локомотив (София)
Ботев (Гълъбово) - Марица (Пловдив)
Лудогорец 2 (Разград) - Монтана (Монтана)
Ботев (Враца) - Оборище (Панагюрище)

XV-и кръг:

Оборище (Панагюрище) - Струмска слава (Радомир)
Монтана (Монтана) - Ботев (Враца)
Марица (Пловдив) - Лудогорец 2 (Разград)
Локомотив (София) - Ботев (Гълъбово)
Нефтохимик (Бургас) - Созопол (Созопол)
Черноморец (Балчик) - Царско село (София)
Несебър (Несебър) - Локомотив (Горна Оряховица)
Поморие (Поморие) - Литекс (Ловеч)

XVI-и кръг:

Струмска слава (Радомир) - Литекс (Ловеч)
Поморие (Поморие) - Локомотив (Горна Оряховица)
Несебър (Несебър) - Царско село (София)
Черноморец (Балчик) - Созопол (Созопол)
Нефтохимик (Бургас) - Ботев (Гълъбово)
Локомотив (София) - Лудогорец 2 (Разград)
Марица (Пловдив) - Ботев (Враца)
Монтана (Монтана) - Оборище (Панагюрище)

XVII-ти кръг:

Монтана (Монтана) - Струмска слава (Радомир)
Оборище (Панагюрище) - Марица (Пловдив)
Ботев (Враца) - Локомотив (София)
Лудогорец 2 (Разград) - Нефтохимик (Бургас)
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик)
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)
Царско село (София) - Поморие (Поморие)
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)

XVIII-ти кръг:

Струмска слава (Рад) - Локомотив (Горна Оряховица)
Литекс (Ловеч) - Царско село (София)
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)
Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 2 (Разград)
Нефтохимик (Бургас) - Ботев (Враца)
Локомотив (София) - Оборище (Панагюрище)
Марица (Пловдив) - Монтана (Монтана)

XIX-и кръг:

Марица (Пловдив) - Струмска слава (Радомир)
Монтана (Монтана) - Локомотив (София)
Оборище (Панагюрище) - Нефтохимик (Бургас)
Ботев (Враца) - Черноморец (Балчик)
Лудогорец 2 (Разград) - Несебър (Несебър)
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)
Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч)
Царско село (София) - Локомотив (Горна Оряховица)

XX-и кръг:

Струмска слава (Рад) - Царско село (София)
Локомотив (Горна Оряховица) - Созопол (Созопол)
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)
Поморие (Поморие) - Лудогорец 2 (Разград)
Несебър (Несебър) - Ботев (Враца)
Черноморец (Балчик) - Оборище (Панагюрище)
Нефтохимик (Бургас) - Монтана (Монтана)
Локомотив (София) - Марица (Пловдив)

XXI-ви кръг:

Локомотив (София) - Струмска слава (Радомир)
Марица (Пловдив) - Нефтохимик (Бургас)
Монтана (Монтана) - Черноморец (Балчик)
Оборище (Панагюрище) - Несебър (Несебър)
Ботев (Враца) - Поморие (Поморие)
Лудогорец 2 (Разград) - Литекс (Ловеч)
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)
Созопол (Созопол) - Царско село (София)

XXII-ри кръг:

Струмска слава (Радомир) - Созопол (Созопол)
Царско село (София) - Ботев (Гълъбово)
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 2 (Разград)
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)
Поморие (Поморие) - Оборище (Панагюрище)
Несебър (Несебър) - Монтана (Монтана)
Черноморец (Балчик) - Марица (Пловдив)
Нефтохимик (Бургас) - Локомотив (София)

XXIII-ти кръг:

Нефтохимик (Бургас) - Струмска слава (Радомир)
Локомотив (София) - Черноморец (Балчик)
Марица (Пловдив) - Несебър (Несебър)
Монтана (Монтана) - Поморие (Поморие)
Оборище (Панагюрище) - Литекс (Ловеч)
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)
Лудогорец 2 (Разград) - Царско село 2015 (София)
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)

XXIV-ти кръг:

Струмска слава (Радомир) - Ботев (Гълъбово)
Созопол (Созопол) - Лудогорец 2 (Разград)
Царско село (София) - Ботев (Враца)
Локомотив (Горна Оряховица) - Оборище (Панагюрище)
Литекс (Ловеч) - Монтана (Монтана)
Поморие (Поморие) - Марица (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Локомотив (София)
Черноморец (Балчик) - Нефтохимик (Бургас)

XXV-и кръг:

Черноморец (Балчик) - Струмска слава (Радомир)
Нефтохимик (Бургас) - Несебър (Несебър)
Локомотив (София) - Поморие (Поморие)
Марица (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
Монтана (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)
Оборище (Панагюрище) - Царско село (София)
Ботев (Враца) - Созопол (Созопол)
Лудогорец 2 (Разград) - Ботев (Гълъбово)

XXVI-и кръг:

Струмска слава (Радомир) - Лудогорец 2 (Разград)
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Враца)
Созопол (Созопол) - Оборище (Панагюрище)
Царско село (София) - Монтана (Монтана)
Локомотив (Горна Оряховица) - Марица (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)
Поморие (Поморие) - Нефтохимик (Бургас)
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)

XXVII-ми кръг:

Несебър (Несебър) - Струмска слава (Радомир)
Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие)
Нефтохимик (Бургас) - Литекс (Ловеч)
Локомотив (София) - Локомотив (Горна Оряховица)
Марица (Пловдив) - Царско село (София)
Монтана (Монтана) - Созопол (Созопол)
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Гълъбово)
Ботев (Враца) - Лудогорец 2 (Разград)

XXVIII-ми кръг:

Струмска слава (Радомир) - Ботев (Враца)
Лудогорец 2 (Разград) - Оборище (Панагюрище)
Ботев (Гълъбово) - Монтана (Монтана)
Созопол (Созопол) - Марица (Пловдив)
Царско село (София) - Локомотив (София)
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик (Бургас)
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик)
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)

XXIX-ти кръг:

Поморие (Поморие) - Струмска слава (Радомир)
Несебър (Несебър) - Литекс (Ловеч)
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Горна Оряховица)
Нефтохимик (Бургас) - Царско село (София)
Локомотив (София) - Созопол (Созопол)
Марица (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)
Монтана (Монтана) - Лудогорец 2 (Разград)
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Враца)

XXX-и кръг:

Струмска слава (Радомир) - Оборище (Панагюрище)
Ботев (Враца) - Монтана (Монтана)
Лудогорец 2 (Разград) - Марица (Пловдив)
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (София)
Созопол (Созопол) - Нефтохимик (Бургас)
Царско село (София) - Черноморец (Балчик)
Локомотив (Горна Оряховица) - Несебър (Несебър)
Литекс (Ловеч) - Поморие (Поморие)

Абонамент за печатен или електронен "24 часа", както и за другите издания на Медийна група България.

ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

Актьорите от сериала "София ден и нощ" Митко и Коки страдат за изминалите звездни актьорски мигове, разбра "България Днес". Двамата мъжаги бяха засечени в столично заведение, където разговаряха и си припомняха за добрите стари времена, когато славата ги връхлетя покрай играта им в хитовия сериал и не можеха да се отърват от луди фенки.

Ръководството на "Левски" има намерение да глоби нападателя Жерсон Кабрал. Прчината е глупавият червен картон, който футболистът си изкара при загубата с 0:1 от "Черно море". След нея "сините" се смъкнаха на трето място в класирането на Първа лига. Той остави отбора си с 10 човека в 68-ата минута. Това стана,

Жители на столичният квартал Св. Троица запретнаха ръкави и използваха едни от последните слънчеви дни за да облагородят градинката пред кооперацията си. За да я запазят от евентуални посегателства съкооператорите са сложили и кашпи пред новата декоративна