19:00 часа „Левски" - „Черноморец" по Ринг БГ

22:00 часа Франция - Румъния по „Евроспорт"

22:05 часа Израел - Хърватия по ТВ+

00:30 часа „Сантос" - „Атлетико Паранензе" по "Евроком"

Пазарувай в MediaMall.bg - книги, музика, филми и абонаменти

Само победа в Белград устройва "Лудогорец" след 2:2 с "Цървена звезда" (всичко за мача)

Мач с непрекъснати обрати в третия квалификационен кръг изиграха в Разград първенците на България и Сърбия - "Лудогорец" и "Цървена звезда". Четвърт час преди края домакините изравниха 2:2,

Луд мач в Разград, "Лудогорец" изравни 2:2 на "Цървена звезда" (видео)

Мач с непрекъснати обрати играят в Разград шампионите на България и Сърбия - "Лудогорец" и "Цървена звезда". Четвърт час преди края домакините изравни 2:2, след като първо поведоха,

Шок в Разград! "Цървена звезда" води 2:1 на "Лудогорец" (видео)

До пълен обрат срещу "Лудогорец" в Разград стигна "Цървена звезда". Гостите от Сърбия губеха 0:1 на полувремето на "Лудогорец Арена", след което стигнаха до пълен обрат за малко повече от 20 минути.

"Цървена звезда" изравни на "Лудогорец" (видео)

Само три минути след почивката изтрая преднината на "Лудогорец" от един гол срещу сръбския първенец "Цървена звезда". Двата отбора играят в Разград първи мач от третия предварителен кръг на