19:00 часа „Левски" - „Черноморец" по Ринг БГ

22:00 часа Франция - Румъния по „Евроспорт"

00:30 часа „Сантос" - „Атлетико Паранензе" по "Евроком"

Пазарувай в MediaMall.bg - книги, музика, филми и абонаменти

"Реал" и Мадрид с 11-а европейска титла

"Реал" (Мадрид) увеличи преднината си на рекордьор по европейски клубни титли, а испанската столица стана едноличен лидер по същия показател, след като в Милано бе повален градския съпернки

Продължения във финала на Шампионската лига "Реал" - "Атлетико"

Както преди две години в Лисабон, мадридските "Реал" и "Атлетико" ще определят новия европейски клубен шампион след продължения. След като още в 18-ата минута Серхио Рамос стана първият защитник с

Серхио Рамос стана първият централен защитник с голове в 2 финала за КЕШ

Капитанът на "Реал" (Мадрид) Серхио Рамос откри резултата в 18-ата минута във финала на Шампионската лига в Милано. Мачът между "Белия балет" и градския съперник "Атлетико" се играе на стадион

Титулярите на "Реал" и "Атлетико" във финала на Шампионската лига

Ето ги титулярните състави във финала на Шампионската лига, който се играе на стадион "Джузепе Меаца" в Милано. "Реал" (Мадрид): Кейлор Навас, Даниел Карвахал, Марсело, Пепе, Серхио Рамос, Гарет Бейл,