Мачове по ТВ днес

Пазарувай в MediaMall.bg - книги, музика, филми и абонаменти

Разкриха заплатата на Ивелин Попов в "Спартак" (М) - 150 000 евро

Лидерът на националния отбор Ивелин Попов е четвъртият най-добре платен футболист в руския гранд “Спартак” (М), разкриха местните медии. Повод за изкарването на заплатите на асовете на московчани

След 2 гола срещу ЦСКА “Локо” (Сф) не вкара в 3-и пореден мач от II лига

След като вкара 2 гола на ЦСКА и го отстрани в турнира за купата, “Локо” (Сф) не успя да отбележи гол в трети пореден мач от Втора професионална лига.

“Дуисбург” и Груев отново лидери в Германия

Воденият от Илия Груев “Дуисбург” се върна на върха в класирането на III лига в Германия. В среща от 9-ия кръг тимът на българския треньор се наложи с 1:0 при гостуването си на “Рот-Вайс” (Ерфурт).

“Контузеният” Иванов рита цял мач за “Панатинайкос”

Останалият извън състава на националния отбор изненадващо Иван Иванов игра цял мач за своя “Панатинайкос”. Това се случи в гостуването на “Панетоликос” от 3-ия кръг на гръцкия шампионат,