В България арестуваха 14-годишен за груповото изнасилване на малолетна в Германия

Седми заподозрян за изнасилването на 13-годишно момиче в немския град Фелберт е арестуван в България, пише "Билд". Задържаният е на 14 години. Според органите на реда поне 8 младежи са участвали в престъплението, извършено в гора в покрайнините на града. Продължава издирването на осмото момче, което се предполага, че е на 15 години.

ВК "Хебър" отстъпи на ЦСКА у дома, трети мач ще реши кой да е полуфиналист

Волейболният тим на Пазарджик "Хебър" загуби домакинския си мач в 1/4-финалните плейофи срещу ЦСКА. Столичаните взеха победата с категоричното 0:3 (20-25; 20-25; 21-25).  Най-резултатни за домакините бяха македонският посрещач Александър Ляфтов с 16 точки и диагоналът Минчо Минчев, който успя да запише 13 точки за "Хебър".

Драматично 3:2 за ВК "Хебър" срещу "Монтана" при пълна зала

ВК "Хебър" победи в 5-геймов двубой силния тим на "Монтана". Гостите започнаха убедително мача, като взеха първия гейм с 13-25. Втория гейм взеха домакините, като битката за него беше оспорвана -играчите на "Хебър" изпуснаха 3 геймбола, но съумяха да спечелят частта с 28-26. Третият гейм бе убедителен за пазарджиклии -25:15.

Лейди Гага пусна видео с българска народна песен в инстаграм

Преди минути поп звездата Лейди Гага пусна в личния си профил в инстаграм видео с мотиви от българската народна песен "Кавал свири". Видеото е анонс към документалния филм на HBO за певицата, който ще носи името Gaga: Five Foot Two. Кадрите, на които звучи българската народна песен, са от тазгодишното участие на звездата на Супербоул.

Хванаха мъжа, ритнал 38-годишен по стълбите на метрото в Берлин (Видео)

Полицията залови мъжа, който е ритнал 38-годишен по стълбите на метрото в Берлин, пише немското издание "Билд". Хулиганската проява е била извършена от руснака Игор Б. По информация на "Билд" задържаният е лежал няколко пъти в психиатрично заведение.  Игор е бил заловен от полицията на място, където нощували бездомници в Шарлотенбург, Берлин.

Нелепо припознаване става причина за смъртта на сириеца Локман Ибрахим. Според криминалисти наемникът, изпратен от хора на ВИС-2, е трябвало да убие брат му Бахзад, сочат от МВР за един от босовете на контрабандните канали у нас. Самата екзекуция е извършена късно вечерта на 19 юли 2004 г. Куршумите застигат 37-годишния сириец с български паспорт

Богдан и Янко с обща кръвоносна система, единият е добре, другият - в кома Борислав РАДОСЛАВОВ Сиамските близнаци са под ключ в социален дом в Бургас. До тях не се допуска никой друг освен семейството и всякаква информация за състоянието им е забранена. Това показа проверка на "България Днес". Богдан и Янко се родиха през август 2016 г.

Нова серия финансови проблеми и дела заплашват богатството на Ветко Арабаджиев, показа проверка на "България Днес". След обвиненията за пране на пари и последвалия запор на част от богатството му за олигарха са се присетили от НАП и руският гражданин Семьор Данилюк. Заради неплатени дългове и данъчни задължения приходната агенция и чужденецът са