Найо Тицин: Големият успех на протеста е, че развали комфорта на политиците
Радан Кънев: Предлагаме десен блок за челен сблъсък с олигархията
Сергей Станишев: Гласувайте за когото искате. Само не за ГЕРБ
Надежда Нейнски: Бързането на партиите за избори показва страха им от промяна
Николай Младенов: Няма да позволим на Македония да ни отнема историята
Ивайло Калфин на конференцията в Брюксел
Може би най-емоционалният момент в професионалния път на Надежда - сълзите  в Народното събрание, когато депутатите от всички партии  ръкопляскаха на крака след падането на визите в края на 2000 г. Дори опонентите  признават, че тя изигра решаваща роля, за да могат българите да пътуват свободно в Европа. По време на нейния мандат започнаха преговорите за присъединяването ни към ЕС.
СНИМКА: ПАРСЕХ ШУБАРАЛЯН
Премиерът Бойко Борисов одобрително ръкопляска на първата целувка на външния си министър Николай Младенов и съпругата му Гергана минути след като се е подписал като кум в брачното им свидетелство.
nЗа сватбата на първия ни дипломат с ексклузивни снимки само в “24 часа”
СНИМКА: МАРИЯНА ЛИТОВА
Младоженците греят от щастие по време на църковния ритуал. Николай Младенов и кумът Бойко Борисов са с еднакви черни фракове и малки бели рози на ревера - същите като тези от булчинския букет.
СНИМКА: АВТОРЪТ
Бъдещите съпрузи обикалят любими места из страната при всяка възможност.
СНИМКИ: “24 ЧАСА” И ЛИЧЕН АРХИВ
Бойко и оперна звезда кумуват на Младенов
Външният министър се е снимал “на върха” на Хонконг от терасата на небостъргач.
Борисов рискува сам да убие легендата за себе си
СНИМКИ: ЛИЧЕН АРХИВ
СНИМКА: “24 ЧАСА”
Първанов със семейството си на откриването на президентската кампания за втория му мандат.
СНИМКИ: “24 ЧАСА”
СНИМКА: РУМЯНА ТОНЕВА
Росен Карадимов:

Доверието към ВАР, меко казано, се разклати в Италия и предизвика гневни реакции, след като цели три гола на Алваро Мората във вратата на "Барселона" бяха отменени. В мач от груповата фаза в Шампионската лига каталунците победиха като гост "Ювентус" с 2:0 с голове на Дембеле и Меси. Мората записа хеттрик от отменени голове от позиция на засада

Арсен Венгер, който в момента работи като директор в отдела за развитие на футбола във ФИФА, се обяви против създаването на Европейска суперлига. Според легендарния мениджър на "Арсенал" подобен турнир би заличил английската Висша лига. "Висшата лига сега има превъзходство пред останалите първенства в Европа - коментира Венгер

Щатният досега изпълнител на дузпи в "Челси" Жоржиньо най-вероятно ще бъде лишен от тази привилегия. За това намекна мениджърът Франк Лампард след успеха с 4:0 при гостуването на "Краснодар". Италианският национал пропусна наказателен удар в в 14-ата минута, като това му се случва за втори път от началото на сезона