Българският футбол заби нож в гърба на българския манталитет

Преди 0:4 от Англия на “Уембли” треньорът Балъков обяви, че поема цялата отговорност за решенията си, но така и не уточни в какво ще се изразява тя На 25 март в “24 часа” излезе информация със заглавие “Хубчев отива в “Левски”, сменя го Балъков”. Ставаше въпрос за националния отбор по футбол на България,

Балъков: Смених Бодуров, за да не го изгонят, иначе си свърши работата

Треньорът на националния отбор Красимир Балъков отново оправда решението си да повика лишения от игрова практика в ЦСКА защитник Николай Бодуров за европейската квалификация с Англия на стадион "Уембли". България загуби 0:4 и стабилно се закотви на последното място и е на 6 точки от втория Косово, а само първите два отбора се класират със

България не позволи на Англия да вкара повече от 4 гола. Направо си е успех!

България очаквано загуби с разгромното 0:4 за втори пореден път на стадион "Уембли" от Англия и се закотви на последното място в квалификационна група А за европейското догодина. Отново според предварителните нагласи защитниците на гостите позволиха на капитана на съперника Хари Кейн и той отбеляза три гола, като двата бяха от дузпи.

Без изненади на "Уембли" - Англия натиска, България се брани, Кейн вкарва

Без изненади мина първото полувреме на европейската квалификация Англия - България на стадион "Уембли" в Лондон. Може би единствено домакините очакваха преди почивката да са паднали повече голове, но резултатът е 1:0 в тяхна полза. Нищо чудно няма нито в името на голмайстора - капитана Хари Кейн, нито в това, че англичаните непрекъснато атакуват,

Принц Кирил заведе сина си Тасило в българската агитка на "Уембли" (Снимки)

Кирил Сакскобургготски, син на последния български цар и бивш министър-председател Симеон Сакскобургготски, е в сърцето на българската агитка на стадион "Уембли", където се играе европейската квалификация Англия - България. Принцът, който е известен икономист и се занимава с финансови консултации в британската столица, положи доста усилия,

Хиляди българи на "Уембли" (снимки)

Вероятно повече от 2500-те българи, от квотата на БФС на мача на стадион "Уембли" в Лондон срещу Англия в събота. Подстъпите към легендарната арена бяха наводнени от нашенци, повечето облечени с фланелки на националния отбор и носещи кой знаме, кой шалче. Четвърт час преди началото стадионът далеч не е пълен,

Ето съставите на България и Англия за мача на "Уембли"

Треньорите на България и Англия - Гарет Саутгейт и Красимир Балъков, обявиха титулярните състави за мача от европейските квалификации: АНГЛИЯ: Джордан Пикфорд, Киърън Трипиър, Майкъл Кийн, Хари Магуайър, Дани Роуз, Рос Баркли, Деклан Райс, Джордан Хендерсън, Маркъс Рашфорд, Рахим Стърлинг, Хари Кейн.

Целувката на Вандерсон и екипът на Аспарухов - най-интересни за медиите

Английските медии не отделиха много внимание на играта на българските национали в предстоящата европейска квалификация в събота. Мачът е от 19 часа наше време (17 местно) на стадион "Уембли". Единствените два по-големи материала в таблоидите "Сън" и "Мирър" бяха посветени на по-скоро любопитни истории, отколкото на тактически и технически анализи.

Балъков се надява на класиране през плейофите от Лигата на нациите

"Всички футболисти са здрави и на разположение, като на 99,9% съм наясно с титулярите", заяви Красимир Балъков на пресконференцията в петък - ден преди мача с Англия от квалификациите за Евро 2020. Тя беше на стадион "Уембли", където в събота от 19 часа българско време избраниците на четвъртия в света ще излязат срещу футболистите,

Националите в Лондон, тренират на "Уембли"

Българският национален отбор по футбол вече е в Лондон и се настани в непосредствена близост до стадион "Уембли". Там в събота от 17 часа местно време ще започне европейската квалификация в група А, където са още Чехия, Косово и Черна гора. Това ще е пети мач за българите, които на практика вече са загубили шансове да се класират през

Видимо угрижена, Деси Банова обядва със своя близка приятелка, видяха зорките папараци на "България Днес". За неангажиращата среща бившата синоптичка залага на дантелена черна рокля, която синхронизира идеално с дългите й руси коси. Впечатление прави червеният конец против уроки, който Деси е вързала на лявата си ръка.

Актьорът Тончо Токмакчиев е баш дядо, видяха топпапараците на "България Днес". Дъщерята на комика Таня, която живее със семейството си в Испания, се е прибрала за малко в България. По този повод щастливият кукувец гордо разходи 11-месечния си внук в столицата. Компания му правеха жена му и дъщеря му,

Проблеми с киберсигурността и хакерските атаки изпитва Светия Синод, установи проверка на "България Днес". В момента един от официалните сайтове на митрополитите рекламира епилация на краката на китайски език, а друг предлага почивка в Румъния на английски. От своя страна ръководството на Софийската епархия предупреди за измами свързани с