Пловдив често е с мръсен въздух в зимните месеци заради печките с твърдо гориво.
Британският посланик Роб Диксън /вляво/ беше посрещнат от кмета на район "Източен" Иван Стоянов.
56-годишен пострада при пожар в село край Първомай
На учениците от Кричим вече няма да се правят тестове.
11 починаха в Пловдив, 113 на интензивно лечение
Съдебна палата, Пловдив. Снимка: Google Street View
При проверка с техническо средство, дрегерът е отчел положителен резултат за алкохол.
Снимка: Архив
Коронавирусът
Автомат и 40 патрона са открити в дома на 59-годишния мъж.
Учен от Медицинския университет Пловдив е  сред най-добрите в света
Зам.-кметът Пламен Райчев обясни кои са обектите в капиталовата програма.
Прокуратура
Полицейска лента
Полицаите Стефан Модев и Петър Атанасов крият лицата си в съда.
Модерен слухов апарат
Настоящият директор на БНТ-Пловдив Деси Шишманова с Иван Кайдъмов се снимаха това лято.
Окончателно: Радев и Йотова печелят с 66,98% в Пловдив
Машина за гласуване.
Гласуване на балотажа (снимката е примерна)
15,01% са гласувалите в Пловдив до 11 часа
Иван Тотев

Мария Еухения Суарес, по-известна като Чайна, е една от най-обсъжданите жени в последно време, а и явно има защо. Оказа се, че аржентинската актриса, певица и модел е доста палава в леглото и предпочита там да си партнира с футболисти. Без значение дали са женение или не. Звездата на ПСЖ Мауро Икарди кръшна с нея на Уанда Нара, но се оказа

Вратарят на "Ботев" (Враца) Красимир Костов спаси дузпа, куп положения и бе избран за играч на мача в гостуването на "Левски" (0:0) тази седмица. Той е роден на 1 септември 1995 година в Петрич. Юноша е на Пирин 2001. Вече четвърти сезон е част от състава на врачани и записа своя мач №100 в елита. Ето какво сподели героят Костов в интервю за

Ръководството на "Лудогорец" е готово да даде шанс на младите футболисти от академията на клуба да играят за първия състав. В съвсем близко бъдеще това може да промени тенденцията сред титулярите състав на "орлите" да се залага предимно на чужденци, научи "България Днес" от свой източник в клуба. Почти сигурно е, че вратарят Дамян Христов (19)