Д-р Динко Младенов е учредител и първи дарител на фондация “Млади медици за България”. Той е лекар-интернист с 37 г. стаж и е основател на клиника “Медикус Алфа” - Пловдив.
Кадър от видеото, което Мира Добрева споделя в профила си във фейсбук. На него се вижда как журналистката седи отвън пред хижата, прегърнала малкото си кученце.
Използвайте лимонов сок за обезмаслител, омекотител и ароматизатор
Валди Тотев на концерт

Яна Титова (вляво) е един от режисьорите на сериала.
Мартина Вачкова участваше като гост и в предишния сезон на шоуто, където Пенев бе част от детективския панел.
Премахнете кокошия трън с бананова кора, сок от смокиня или дебелец
Лайка, маточина и равнец предпазват косата от морската вода
Вместо маша и преса за къдрене използвайте колан

Ана-Мария с учителката си по математика г-жа Аделина Павлова.
Премахнете мазните петна с тебешир, а тези от мастило - с прясно мляко
Орлин Павлов не сбъдва детската си мечта да бъде гимнастик, но и сега балансира на халки
Аня Пенчева с внучето си и Христо Стоичков
СНИМКИ: ИНСТАГРАМ
Aлек Алексиев  винаги носи челник и нож в чантата си
Маска от мента и краставици облекчава болката от слънчеви изгаряния
Ивана познава Азис от дете, защото родителите и? са негови семейни приятели.

СНИМКИ: ЛИЧЕН АРХИВ

Мария Еухения Суарес, по-известна като Чайна, е една от най-обсъжданите жени в последно време, а и явно има защо. Оказа се, че аржентинската актриса, певица и модел е доста палава в леглото и предпочита там да си партнира с футболисти. Без значение дали са женение или не. Звездата на ПСЖ Мауро Икарди кръшна с нея на Уанда Нара, но се оказа

Вратарят на "Ботев" (Враца) Красимир Костов спаси дузпа, куп положения и бе избран за играч на мача в гостуването на "Левски" (0:0) тази седмица. Той е роден на 1 септември 1995 година в Петрич. Юноша е на Пирин 2001. Вече четвърти сезон е част от състава на врачани и записа своя мач №100 в елита. Ето какво сподели героят Костов в интервю за

Ръководството на "Лудогорец" е готово да даде шанс на младите футболисти от академията на клуба да играят за първия състав. В съвсем близко бъдеще това може да промени тенденцията сред титулярите състав на "орлите" да се залага предимно на чужденци, научи "България Днес" от свой източник в клуба. Почти сигурно е, че вратарят Дамян Христов (19)