
Дори да възстановим контактите и договора с "Газпром", ако се следва логиката на формулата, по която се ценообразува газа, и стойностите в момента на борсата - с рекордите от вчера, то ние от "Газпром" ще получим много скъп газ.
Това увери енергийният експерт Иван Хиновски пред Би Ти Ви. Този руски газ ще е значително по-скъп от втечнения, за който сега говорим, категоричен бе експертът. И в момента получаваме руски газ, но през търговци.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.