Представителите на таксиметровия бранш преустановяват протестните си акции на територията на София, съобщи Кирил Ризов, председател на „Съюз Такси“, цитиран от БТА.
Причината – днес на председателски съвет в Столичния общински съвет (СОС) е бил подписан докладът, предвиждащ 15% увеличение на минималните и максималните тарифи. Въпреки че от бранша настояваха за 20%, таксиметровите фирми и водачи прекратяват протеста си, стана ясно от думите на Кирил Ризов.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.