На 19 декември 2023 г. (вторник) в „Химикотехнологичен и металургичен университет“, гр. София, ще се проведе презентационно събитие „Форум наука и бизнес“ за студенти, обучаващи се в университета.
Целта на събитието е да се създадат възможности зa осъществяване на връзка между студенти и работодатели, като студентите да придобият важни умения свързани с професионалната им реализация, като търсене на работа, персонално планиране, работа в екип, представяне на информация пред аудитория и др.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.