
Обещавал узаконяване на незаконни къщи и вземал пари
Сергей Димитров, представящ се за депутат от "Продължаваме промяната", е арестуван след серия измами в Пловдив, потвърдиха пред "24 часа" от прокуратурата. Досега четирима се хванали на въдицата му и платили, за да им свърши услуги с узаконяване на незаконни постройки.
"Предлагал различни помощи, като демонстрирал познанства с политици и с хора от местната власт", допълни говорителят на Районната прокуратура в Пловдив Атанас Илиев.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.