
Шофьор е с наранявания по главата след масово сбиване с колове, станало на оживен булевард в Пловдив. Полицията издирва петима души, съобщава Би Ти Ви. Инцидентът е станал вчера около 17 ч. на булевард „Васил Левски“.
На червен светофар петима души изскочили от автомобил и започнали да нанасят удари на шофьор от съседна кола. В боя са използвани и дървени прътове.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.