
В момента България рискува да влезе в сивия списък на държавите, които не се справят с прането на пари и тероризма. Това обясни зам.-председателят на ГЕРБ Даниел Митов в "Лице в лице" по Би Ти Ви.
Той отказа да потвърди въпросът на водещия, че има заинтересовани в "Продължаваме промяната" да перат пари и да финансират тероризма. Казвам, че те проявиха слабост и затова сега България може да влезе в сивия списък, обясни Митов.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.