"Във връзка с постъпили журналистически запитвания Ви информираме, че Министерският съвет не може да потвърди разпространената от медиите информация за посещение на украинския президент Володимир Зеленски у нас."
Това съобщение разпространи току-що пресцентърът на Министерския съвет. То обаче не отрича съобщенията в медиите. Оттук логично следва, че посещението трябва да бъде пазено в тайна, както се случваше и при визитите на Зеленски в други държави.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.