
Полицията в Перник е образувала досъдебно производство заради проявена агресия срещу медици в Спешното отделение към МБАЛ „Рахила Ангелова”.
Случаят е от 9 септември. Органите на реда реагирали на постъпил сигнал за агресивен мъж, който отправял обидни реплики към медицинския персонал и счупил дръжка на брава. Мъжът е на 28 години и е от Радомир. Той бил афектиран от настъпила смърт на негов близък, предаде БНР.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.