
2 005 050 лв. без ДДС, като с данъка става малко над 2,4 млн. лв. - това е стойността на обществената поръчка от ЦИК за надграждане софтуера на машините за вота
5053 - това е общият брой общински съветници, които ще бъдат избрани след местните избори на 29 октомври. Това заяви на брифинг говорителката на ЦИК Росица Матева след обобщението на данните в общинските избирателни комисии.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.