С апел за подкрепа от страна на обществото служителите на „Топлофикация – Русе“ се събраха пред дружеството днес. Освен за работните си места, хората се опасяват, че над 20 000 домакинства в града ще останат без топлоподаване сред тях детски градини, училища и болници.
Към момента блокиране на движението в района на Дунав мост не се планира. Протестите пред топлофикационното дружество обаче ще продължат, пише БНТ.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.