
Митнически служители откриха 300 000 къса (15 000 кутии) контрабандни цигари и недекларирани „маркови“ облекла в микробус, превозващ колети с текстилни изделия, съобщиха от агенция "Митници".
На 2 октомври превозното средство с чужда регистрация пристигнал на Митнически пункт Лесово на входящо трасе в страната. Според представените документи от водача, турски гражданин, той е превозвал 66 колета с текстилни изделия от Турция за Германия през България.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.