
На автомагистрала „Тракия", в района на Ихтиман, се е образувало задръстване, съобщиха пред БТА от пресцентъра на Министерството на вътрешните работи (МВР).
Придвижването на колоната от автомобили е затруднено заради метеорологичните условия, с които водачите се съобразяват. В района вали дъжд и прехвърча сняг. Няма възникнал пътен инцидент, който да възпрепятства придвижването.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.