Поведението на ГЕРБ - публично вайкане, има две тълкувания. Първото е да се вкара държавата в избори. А второто, че апетитът идва с яденето - знам, че има различни имена, които се слагат на масата, включително техни ярки имена, бивши министри.
Това заяви по Нова тв Лена Бориславова. Тя беше депутат от ПП, но подаде оставка още в началото на този парламент, а преди това беше говорител на кабинета "Петков". Сега е в ръководството на партията.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.