
Адвокати от шест града поискаха незабавно разследване по повод изнесени данни около Мартин Божанов. Това се посочва в позиция на адвокатските съвети във Варна, Видин, Плевен, Пазарджик, Пловдив и Смолян.
Адвокатите изразяват публичното си възмущение и нетърпимост срещу изнесените в последните две седмици данни за действието на кръговете около публично осветлените Мартин Божанов - Нотариуса и Петьо Петров – Еврото и "пълното насрещно бездействие на Прокуратурата на Република България", пише в позицията.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.