
Директорът за регион Евразия от Агенцията за военно разузнаване на Съединените американски щати (САЩ) Патрик Прайър и водена от него делегация бяха на работно посещение в София. Това съобщиха от пресцентъра на Служба „Военно разузнаване“.
По време на визитата беше проведена среща с директора на Служба „Военно разузнаване“ бригаден генерал Венелин Венев. Дискутирани бяха широк спектър от въпроси, свързани с актуалната геополитическа обстановка, глобалната среда за сигурност и теми от взаимен интерес.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.