
Грешка още в първото изречение на обвинителния акт срещу Петър Тодоров, който на 2 септември уби на пешеходна пътека 15-годишния Филип Арсов, за малко да спъне началото на делото. Става въпрос за неточно изписан час на катастрофата, в която почина ученикът.
"Разминаването е с 2 часа - твърди адвокатката на Тодоров Капка Гергинова. - Не казах за възраженията по правната квалификация, защото в настоящия момент бяхме в разпоредително заседание. В него се предвижда да се обсъждат само процесуални проблеми."
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.