Заради белодробна болест не е задържан 55-годишният мъж, който системно биел двамата си синове - на 9 и 12 г., с кол и тиган. Състоянието му изисква лечение с уред, затова мъжът не е бил арестуван, обясниха от полицията в Монтана.
Мъжът е безработен. Той е осъждан за кражби и незаконно присъединяване към електроразпределителната мрежа. От 6 години той отглежда децата си сам. Майката го напуснала, живее в друг град и има дете от друг.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.