
Екшънът продължил няколко часа, наложила се помощта на пловдивския сектор "Специализирани тактически действия" и психолог от МВР
С полиция е изведен от дома си 36-годишен пиян карловец, барикадирал се в апартамента, съобщиха от МВР.
Около 21,30 ч. във вторник обитатели на жилищна кооперация в подбалканския град потърсили помощ от униформените, обезпокоени от агресивното поведение на техен съсед под влияние на алкохол. По думите им мъжът разбил пощенските кутии, тропал по входните врати на другите апартаменти, а от терасата на своя хвърлял стъклени буркани и други опасни твърди предмети.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.