
Протестът, който организираме е забранен за политици. Призовавам хората да се събудят, защото са в будна кома, апелира Николай Попов
"Представете си една порутена сграда, без прозорци, без покрив, без стъкла. Това е нашата държава. Вътре живеем ние. Нашата държава е опасна за гражданите. Покривът падна вече върху главите ни. Убива децата ни". Така отговори на въпрос каква е тази държава, която губи децата си бащата на Сияна Николай Попов в предаването на "На фокус" при Лора Крумова по Нова тв.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.