
Мъж от село Семчиново е задържан за нанесен побой над малолетно дете. Сигнал за случилото се бил подаде от бабата на детето.
Жената съобщила, че неин 33-годишен съселянин е ударил неколкократно внука й, който е ученик в местно училище.
На мястото незабавно бил изпратен дежурен автопатрул, който установил и задържал извършителя. В хода на разследването станало ясно, че мъжът влязъл в сградата на местното основно училище и нанесъл удари на момчето, най-вероятно заради свада между него и сина му, пише dariknews.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.