
Маркировка, разчистване на храсти около пътя, по-често присъствие на Пътна полиция и няколко знака. Това направиха институциите за отсечката на смъртта до плевенското село Телиш, където преди 54 дни загина 12-годишната Сияна, показа проверка на “24 часа”.
Разследването за смъртта на детето приключи за рекордно кратко време, което е без прецедент при подобни случаи - 50 дни. Шофьорът на тира Георги Александров е обвинен и ще бъде предаден на съд.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.