Противопожарните и спасителни екипи в Шуменско са реагирали на 24 сигнала за произшествия през последното денонощие, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
Погасени са пожари в сухи треви в село Риш, в землищата на селата Тъкач, Памукчии, Салманово, Живково, Коньовец, в шуменския квартал "Дивдядово", както и в сухи треви и храсти на ул. "Възрожденец" и бул. "Ришки проход" в областния град. В пожар в село Васил Друмев е унищожен микробус, предава БТА.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.