Пороен дъжд вали вече часове наред в община Петрич.
Обстановката се усложнява с продължаващия дъжд, каквато беше и прогнозата на синоптиците за Югозападна България, предупреждават от Общината. Очаква се интензивните валежи да продължат до около 17 часа.
Дежурни екипи на Община Петрич обхождат критичните места, познати в подобни ситуации като проблемни. Действията се координират с всички други учреждения, които в аварийни случаи подкрепят работата на Общината.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.