Занапред всички експерти ще се срещат с граждани и бизнеса
Нова организация на приемното време в направление "Градско планиране и развитие" ще позволи от 14 май 2026 г. гражданите и професионалната общност да имат възможност за среща директно с експертите, които обработват техните преписки. Промяната е въведена след разговори с Камара на архитектите в България и Съюз на архитектите в България, които поставиха въпроса за необходимостта от по-пряк и ефективен контакт между администрацията и бранша, съобщават от общинския пресцентър.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.