"Нито някой ме е бил, нито аз съм бил някого. Снощи малко след 20 ч прибирах детето ми от екскурзия и пред вкъщи, на единствения път, по който мога да мина до гаража си, беше запушил улицата. Помолих водача на автомобила да се премести, защото буквално нямам от къде да мина, той отказа неколкократно и извадих телефона си да го снимам. Това го изнерви и замахна няколко пъти с ръка, докато съм в колата си, дойде при мен. Приплъзна се върху лявата ми буза. Обадих се на 112, както се прави. Човекът се изнерви, беше в много странно състояние".
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.