Рев на над 60 мотора огласи центъра на Добрич в 18 часа. „Впечатляващата гледка на „глутница" возила не е заради добра кауза", уточниха мотористи, докато паркираха пред областната администрация, наобиколени от ученици и младежи за снимки. Причината за струпването им пред представителството на държавата в Добрич беше несъгласието им с прекомерно увеличената застраховка „Гражданска отговорност" за мотоциклети. Шествието от представители на три мотоклуба в Добрич започна от паметника на хан Аспарух и затрудни в пиковия час движението по основни булеварсди в Добрич, докато пристигнат в центъра на града. „Всеки клуб има по 20-ина. Правилата за членство са особено строги и се съблюдават. Затова брооят на свободните мотористи е много по-голям", каза инж. Димитър Радушев.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.