С въздушен пистолет е била стрелбата в София а пострадали са двама. Това съобщиха от СДВР.
Тази вечер, след 20:00 часа, на телефон 112 е постъпил сигнал за възникнал скандал в столичния квартал „Надежда". Пристигналите на място служители на СДВР установяват, че вследствие на спора е пострадала 30-годишна жена, която е прегледана в болнично заведение и освободена с диагноза „повърхностна травма на шията". В болнично заведение за прегледи е откаран и 36-годишен нидерландски гражданин с наранявания в областта на ръката. По данни на "24 часа" двамата пострадали са нидерландци, а спорът е бил за паркиране.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.