Не сме във война с веригите, във война сме с нелоялните търговски практики, каза днес вицепремиерът и министър на икономиката, инвестициите и индустрията Александър Пулев в предаването „Неделя 150" на БНР.
Ние сме се обявили като правителство, като партия - „Прогресивна България", една мощна подкрепа за българския производител, правила, които да важат за всички, ще работим неуморно в тази посока и няма да се огънем пред натиск отвътре или отвън, каза още Пулев и декларира решителност този ангажимент към българските граждани да бъде изпълнен.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.