
12-годишно момиченце с онкологично заболяване, живяло в дома в Могилино, започва първата си химиотерапия, но няма кой да се грижи за него в болницата. Молбата за помощ разпространи във фейсбук Пенка Генадиева.
Тя е директорка на детска градина във Варна и покрай работата си се сблъсква с трагичната история на малката Ивана. Когато разбира, че детето е с онкологично заболяване в болницата във Варна и няма кой да се грижи за него, решава да помогне. Тя се опитва да разпространи информацията до колкото се може повече хора, надявайки се, че поне някой ще откликне на молбата й.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.