
Бързо производство за неизпълнение на полицейско разпореждане е образувано в Районното управление на МВР в Елена срещу 52-годишен мъж от Враца. В петък около 15.55 ч. в балканския град полицейски служители опитали да спрат за проверка лек автомобил "Опел Фронтера".
При подаване на сигнал със стоп палка водачът не само, че не спрял, но и увеличил скоростта и отпрашил в посока с. Мийковци. В землището на селото той изоставил автомобила, с което осуетил извършването на полицейска проверка, уточниха от Областната дирекция в Търново.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.