
Момченце с тегло 3,620 кг се роди днес в болницата в Добрич в 5,40 ч. – съобщи дежурният лекар Ивайло Петев. Майката Галя Маринова е на 36 години от Добрич. И новороденото, и родилката са в добро състояние –добави лекарят.
На 1 януари не се роди бебе. Последното, което е родено за 2016 г, е момиченце, проплакало на 31 декември в 10,55 ч. То е с тегло 3,240 кг и ръст 50 см. Това е второ раждане за майката.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.