
Костадин Димитров
Костадин Димитров е кмет на Пловдив и председател на градската организация на ГЕРБ. Преди да стане градоначалник беше кмет на район "Тракия" в 3 поредни мандата - от 2011 до 2023 г.
Управленската му кариера започва като зам.-кмет в район "Централен". Влиза в политиката от частния сектор, където се е занимавал с търговска дейност. Средното си образование завършва в електротехникума в Пловдив, а след това - магистратура по математика в Пловдивския университет. Костадин Димитров е вицепрезидент на Българската федерация по таекуондо. Семеен, с две дъщери.





Георги Георгиев: Възрастните хора са в основата на нашето общество (Снимки)
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.