Градина: 10-те стъпки за прибиране на цветята
снимки pixabay
Няколко рецепти за супербърза вечеря
снимки ZHA
Далията - царица на есенната градина
Как да намерим повече място за децата, но и за домашния офис - вижте в "Малкото жилище"
Красивата стъклена фасада внася забележителен комфорт в интериора

Мария Еухения Суарес, по-известна като Чайна, е една от най-обсъжданите жени в последно време, а и явно има защо. Оказа се, че аржентинската актриса, певица и модел е доста палава в леглото и предпочита там да си партнира с футболисти. Без значение дали са женение или не. Звездата на ПСЖ Мауро Икарди кръшна с нея на Уанда Нара, но се оказа

Вратарят на "Ботев" (Враца) Красимир Костов спаси дузпа, куп положения и бе избран за играч на мача в гостуването на "Левски" (0:0) тази седмица. Той е роден на 1 септември 1995 година в Петрич. Юноша е на Пирин 2001. Вече четвърти сезон е част от състава на врачани и записа своя мач №100 в елита. Ето какво сподели героят Костов в интервю за

Ръководството на "Лудогорец" е готово да даде шанс на младите футболисти от академията на клуба да играят за първия състав. В съвсем близко бъдеще това може да промени тенденцията сред титулярите състав на "орлите" да се залага предимно на чужденци, научи "България Днес" от свой източник в клуба. Почти сигурно е, че вратарят Дамян Христов (19)