"Булгаргаз" стартира тръжна процедура за доставка на 1 товар втечнен
природен газ (1 млн. мегаватчаса) на терминал в Турция, съобщават от компанията. Поръчката е с цел осигуряване на необходимите количества за лятото за българските потребители.
За участие в тръжната процедура са поканени 37 международни компании (търговци и производители на втечнен природен газ), които са заявили интерес към предходни търгове, провеждани от дружеството и успешно са преминали процедурата по одобрение на „Булгаргаз".
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.