
Мнимият управител на две дружества Георги Атанасов, който чрез едното опита да заграби апартамента на почти 90-годишната Янка Ушколова, е извадил фалшива лична карта с данните на актьора Владислав Карамфилов-Влади Въргала преди 12 години.
Атанасов е познат в криминалните среди като Жоро Мазния и е с обемно досие, има и присъди за документни престъпления, дори в момента е с условна и е извършил поредната измама в изпитателния срок.
Тази информация можете да прочетете само с регистрация на сайта на "24 часа". Регистрацията е напълно безплатна и ви дава неограничен достъп до архива на 24chasa.bg, възможност за персонализиране на новините през "Моят 24 часа", както и всекидневен нюзлетър с най-важните новини за последното денонощие. Може да бъде с профил в социална мрежа или e-mail.